Zeytinli Beyaz Peynir

+2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Yağlı Akawi Peyniri

+2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Tam Yağlı Abaza Peyniri

Bir Kuzey Kafkas Halkı olan Abazaların yoğun olarak yaşadığı Düzce bölgesine ait bir peynirdir. +2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Salata Peyniri

Bu üründe tam yağlı beyaz peynir zeytin yağı ve baharatlar ile zenginleştirilerek tüketiciye sunulmaktadır. +2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Ricotta Peyniri

Peynir altı suyundan elde edilen İtalya kökenli bir peynir çeşididir.Beyaz , lorumsu bir görüntüye sahiptir. İnek sütünden üretilir. Ricotta , taze olarak tüketilebilen , sürülebilen bir peynirdir. Aynı zamanda yemeklerde, çeşitli soslarda, makarnalarda ve tatlı yapımında kullanılır.
Okumaya Devam Et →

Hellim Peyniri

Hellim peyniri Kıbrıs kökenli bir peynirdir. İnek sütünden üretilir, yarı sert ve tuzludur. Genellikle tavada kızartılarak salata ile beraber tüketilir. Çiğ olarak da yenebilen bir peynirdir. Pişirilebilen bir peynir olması sebebiyle hamur işindede tercih edilir. +2°C ile +4°C arasınd
Okumaya Devam Et →

Keçi Peyniri

Yüksek besin değerine sahip olan keçi sütünden üretilmiştir. Keçi sütünden üretilen ürünlerin düzenli tüketiminin pek çok hastalığa iyi geldiği uzmanlarca bildirilmektedir. +2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Gouda Peyniri

Hollanda peyniri olan Gouda ,inek sütünden üretilen yarı sert bir peynir türüdür.Tatlı ve meyve aromalı bir tada sahiptir.Kolay dilimlenebilen bu peyniri meyveyle de tüketebilirsiniz. Kurumadde de en az %45 süt yağı içerir. +2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →

Cevizli Gouda Peyniri

Hollanda peyniri olan Gouda ,inek sütünden üretilen yarı sert bir peynir türüdür.Tatlı ve meyve aromalı bir tada sahiptir.Kolay dilimlenebilen bu peyniri meyveyle de tüketebilirsiniz.Yörsan Gouda peyniri cevizle zenginleştirilerek Yörsan kalitesiyle satışa sunulmuştur.Kurumadde de en
Okumaya Devam Et →

Acılı Spagetti Peyniri

Baharatlarla zenginleştitilmiş acılı spagetti peyniri hem tek başına hemde salatalarınızda sofranıza lezzet katmaktadır. +2°C ile +4°C arasında muhafaza edilmelidir.
Okumaya Devam Et →